Stáhněte si eBook zdarma

5 kroků k úspěšné léčbě ekzému a autoimunitních onemocnění

Trápí Vás nebo Vaše dítě ekzém či autoimunitní onemocnění? 

V eBooku Vám prozradím, jaké jsou nejdůležitější kroky k úspěšné léčbě a zároveň proč je důležité se věnovat těmto faktorům současně a jeden bez druhé nemůže fungovat.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o mém eBooku říkají čtenáři?

O trápení s ekzémem jsem slyšela od kamarádek, vždy jsem to vnímala jako problém, se kterým nejde nic udělat. Člověk je odkázán na silné léky, které mohou přinášet další zdravotní komplikace. Samozřejmě mě zajímalo, co nabízí eBook „5 kroků k úspěšné léčbě ekzému“. Sama nemám osobní zkušenost s tímto trápením. Velice mě dojalo, co vše musí maminka takto nemocného děťátka zvládat! Znovu mi to připomnělo, že mnohdy řeším to, co vidím na první pohled. Vyrážka, svědění, bolavá místa. Ale v tom zoufalství, nějak to rychle vyřešit si mnohdy neuvědomím, že to, co je vidět je důsledek. A já potřebuji najít příčinu. A právě to nám Martina Vrkočová nabízí. Navíc má potvrzené, že to funguje! Jsem nadšená z této možnosti využít cestu, kterou už někdo prošlapal. Nemám problém s ekzémem, ale jiné zdravotní problémy, které způsobuje nerovnováha a přemnožení patogenních bakterií. Jsem moc ráda, že se ke mně tento eBook dostal, přinesl mi nové informace. A rovněž jsem ráda, že se mohu těšit na další a podrobné vedení v připravovaném eBooku.
Jiřinka Jirkováwww.jirinkajirkova.cz, autorka projektu: „Pevně a v rovnováze na vlastních nohou.“
Ebook se krásně čte. Je psaný lehce, svižně a přestože v něm jsou v podstatě jasné věci, je dobré je vidět sepsané na jenom místě a v konkrétní souvislosti s výskytem ekzému. Při čtení jsem si říkala, to vím, to je mi jasné, ALE vlastně jsem si to neuvědomovala a teď budu nad ekzémem přemýšlet více komplexně. Uvažovala jsem, kde je problém pouze v oblasti stravy a pracích prostředků, ale zapomínala jsem na širší souvislosti. Takže velké díky, pro mě jeden velký AHA moment a nový úhel pohledu na ekzémy.
Jana Krudencováwww.janakrudencova.cz